Strona główna/Aktualności/Wielkanocne przygotowania

Wielkanocne przygotowania

27/03 2024
W związku ze zbliżającymi się świętami, dla uczniów klas 1-3, zorganizowano konkurs plastyczny pt.: " Wielkanocny koszyczek". Organizatorzy otrzymali aż 52 prace. Wszystkie były wyjątkowe, a każdy z małych artystów wykazał się niezwykłą kreatywnością. Wybór zwycięzców był niezwykle trudny.

Ostatecznie wyłoniono następujących laureatów:

• Witold Polit, kl. 1f
  • Sebastian Ciągała, kl. 1d
  • Tymoteusz Sekuła, kl. 1c.

Przyznano także wyróżnienia:

• Lilianna Pawlaczyk, kl. 1a
  • Bartłomiej Jarnot, kl. 1d
  • Inga Różyczka, kl. 1d
  • Ignacy Borkowski, kl. 1e
  • Mariola Paruzel, kl. 2a
  • Konrad Pliszka, kl. 2c
  • Helena Odelga, kl. 3a.

Organizatorzy: Agnieszka Bajura i Maria Wykręt

Święta Wielkanocne tuż, tuż. Dlatego uczniowie klasy 2a rozpoczęli już przygotowania. Najpierw zasadzili wielkanocne żytko, a później przystąpili do ozdabiania gipsowych pisanek.
Pozostało zaopatrzyć się w marchewki  i czekać na prezenty.
Ptaszki ćwierkają, że Zajączek już w drodze.

Uczniowie klasy 3c przygotowują się do świąt tworząc piękne kompozycje. Pierwszy etap wykonania prac to edukacja przyrodnicza, czyli siew owsa i rzeżuchy. Drugi etap to obserwacja wzrostu roślin, aby w ostatnim etapie przyozdobić kubeczki tworząc z nich świąteczne dekoracje