Pomagamy...

8/04 2024
W dniu 4 kwietnia w obu budynkach naszej szkoły odbył się kiermasz ciast, ciasteczek i babeczek, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz leczenia i rehabilitacji taty jednej z naszych uczennic.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, uczniów oraz pracowników szkoły zebraliśmy 2723,52 zł. Do kwoty jaką zebraliśmy wczoraj, organizatorzy kiermaszu, który odbył się w ramach tygodnia matematyczno-przyrodniczego, przekazali kwotę 732 zł wtedy zebraną. Łączna uzbierana kwota to 3455,52 zł!
Ilości przyniesionych słodkości były tak duże, że pozwoliły nam zorganizować kiermasz również drugiego dnia.
Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i dobre serce.
Organizatorkami zbiórki były panie: Edyta Piekorz, Agnieszka Malewicka, Bożena Tomala oraz Bożena Durkalec.