• Tłumacz języka migowego
BIP
Strona główna/Szkoła/Nauczyciele

Nauczyciele

Dyrektor i wicedyrektorzy szkoły

  • Bizacka Zuzanna - dyrektor szkoły
  • Czerwińska Alina - wicedyrektor
  • Ćwiękała Katarzyna - wicedyrektor
  • Maślanka Beata - wicedyrektor

Kadra pedagogiczna

  • Adamek Anna - matematyka
  • Bajura Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Bakalarz Magdalena - język angielski
  • Baraniewicz Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Baron Sylwia - wychowawca świetlicy
  • Berger Antoni - wychowanie fizyczne
  • Białoń Ewa - rehabilitant
  • Bizacka Zuzanna - wychowanie fizyczne
  • Bizacki Grzegorz - wiedza o społeczeństwie, wychowawca świetlicy
  • Blacha Anna - matematyka
  • Bobak Krystyna - plastyka, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Czernecka Liliana – nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
  • Czerwińska Alina - język polski, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Ćwiękała Katarzyna - nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Dłubis Joanna - psycholog szkolny
  • Domogała Elżbieta – historia, wychowanie do życia w rodzinie
  • Durkalec Bożena - religia, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Dworakowska Dorota - przyroda, nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
  • Estkowska Katarzyna - nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Ficek Klementyna –nauczyciel współorganizujący kształcenie, wychowawca świetlicy  
  • Fik-Kowalczyk Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, pedagog specjalny
  • Gawor Joanna - geografia
  • Górka Ewa - wychowanie fizyczne, rewalidacja, integracja sensoryczna
  • Grudzińska-Ciok Anna - język polski
  • Jaromin - Suzdalcew Jolanta - historia
  • Jęczmyk Ewa - język angielski, wychowawca świetlicy
  • Jucha Jakub – wychowanie fizyczne
  • Kocoń Tomasz - wychowanie fizyczne, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Kocurek Mirela - pedagog specjalny, rewalidacja, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Koniarczyk Kinga - edukacja dla bezpieczeństwa
  • Kordowska Angelika - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Kostka Szymon – wychowanie fizyczne
  • Kowalczyk Teresa - chemia, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Kozub Grzegorz - religia
  • Kuć Marta - język polski, rewalidacja
  • Kusak Elżbieta - religia
  • Lenart Katarzyna - język polski
  • Lipińska Gabriela - nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Liszka Renata - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Lorek Dominika - pedagog specjalny, nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
  • Łopuszyńska Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
  • Maślanka Beata - matematyka, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Mazur Marek - język angielski, nauczyciel współorganizujący kształcenie, wychowawca świetlicy
  • Nir-Kot Bożena – język polski
  • Nowak Karina - technika, informatyka
  • Nyga Wioletta - matematyka
  • Oćwieja Wioletta - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Owsiejko Joanna - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
  • Pagieła Wioletta - wychowanie fizyczne, rewalidacja
  • Piekorz Edyta - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
  • Pilch Dorota - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
  • Pilorz Joanna - język angielski
  • Pinkowicz Agnieszka - wychowanie fizyczne, rewalidacja, logopeda
  • Płaczek Łukasz - religia
  • Rozmus Sonia - język angielski, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Rzeczkowska Agata - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
  • Ryszka Barbara - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Sabat Katarzyna - język polski, bibliotekarz
  • Stachowicz Nina - matematyka
  • Stolorz Urszula - język polski, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Szmajdzińska Maria - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy, rewalidacja
  • Ścierska Agnieszka - wychowawca świetlicy, bibliotekarz
  • Śleziona Adam – informatyka, technika
  • Śleziona Marzena - fizyka, biologia
  • Świerkot Joanna - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
  • Tomala Bożena - pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie
  • Trzcionka Pelagia - pedagog szkolny
  • Wadas Anna - język angielski, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Walter Barbara - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
  • Watoła Krzysztof – muzyka, informatyka
  • Wesołowska Katarzyna - wychowanie fizyczne, rewalidacja, integracja sensoryczna
  • Wieczorek - Dudys Agnieszka - biologia, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Wilczak Aleksandra – język angielski
  • Wykręt Maria  - edukacja wczesnoszkolna, logopeda, rewalidacja, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Zemla Dorota - wychowawca świetlicy
  • Ziętara Anita - edukacja wczesnoszkolna, logopeda, rewalidacja, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Zug - Kubeczko Teresa - język niemiecki, doradztwo zawodowe

 

do góry