• Tłumacz języka migowego
BIP
Strona główna/Sport/Europejski Tydzień Sportu

Europejski Tydzień Sportu

27/09 2023

Tenis stołowy

W dniach 25 i 26 września odbyły się szkolne zawody tenisa stołowego w dwóch kategoriach: dla klas 6-8 oraz dla klas 4-5. Zawodnicy dzielnie walczyli w każdym dniu zawodów, zdobyli wspaniałe nagrody i już z niecierpliwością czekają na kolejną edycję tych zmagań ! Wszystkim dziękujemy za udział i życzymy dalszych sportowych sukcesów. Zawodnicy walczyli pod czujnym okiem pana Jakuba Juchy oraz pana Tomka Koconia.

Piłka nożna

W dniach 23-30 września odbyły się szkolne zawody piłki nożnej dla klas 6-8. Podium turnieju zajęły klasy:
  • I miejsce 6b
  • II miejsce 7d
  • III miejsce 6a (mieszana)
Zawodnicy dzielnie walczyli o każdy centymetr boiska i już nie mogą się doczekać kolejnej edycji zawodów! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy dalszych sportowych sukcesów. Zawody odbyły się pod czujnym okiem trenera Tomka Koconia.

 

Podsumowanie tygodnia

W dniach od 25.09 - 02.10.2023r. w naszej szkole zorganizowany został Europejski Tydzień Sportu. Święto sportu rozpoczęło się Halową Piłką Nożną dla klas 6-8 zorganizowaną w hali sportowej przez pana Tomasza Koconia. Rozgrywki zakończyły się 02 października. Tego samego dnia pani Wioletta Pagieła zorganizowała zajęcia na świeżym powietrzu, czyli Nordic Walking.
W dniach 25-26 września odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców w klasach 4-5 oraz 6-8. Turniej został zorganizowany przez panów Tomasza Koconia i Jakuba Juchę.
Podczas lekcji wychowania fizycznego nauczyciele zorganizowali Klasowe Biegi Przełajowe. Panie Krystyna Bobak i Katarzyna Estkowska zorganizowały Konkurs plastyczny dla klas IV-VIII pt. „Mój ulubiony sport lub aktywność fizyczna”.
We wtorek 26.09.23r. odbył się dla klas 2-5 Turniej Badmintona przeprowadzony przez panie Agnieszkę Pinkowicz i Katarzynę Wesołowską. W środę 27.09.23r. ks. Łukasz Płaczek zorganizował Quiz dotyczący duchownych uprawiających różne dyscypliny sportowe .Piątek 29.09.23r. obfitował w dwie imprezy sportowe. Z rana dzieci rywalizowały w Mistrzostwach Szkoły w Pływaniu dla klas 4-8 przeprowadzonych przez panią Wiolettę Pagiełę i pana Antoniego Bergera. Natomiast w godzinach popołudniowych odbył się Turniej Badmintona dla klas 6-8 zorganizowany przez panie Agnieszkę Pinkowicz i Ewę Górkę 
 
Zwycięzcy zawodów otrzymali nagrody, a uczestnicy słodkie upominki. Nagrody były sponsorowane przez Radę Rodziców - bardzo dziękujemy. Uczniowie otrzymali również nagrody z logo ETS.

 

do góry