• Tłumacz języka migowego
BIP
Strona główna/Aktualności/Bezpieczna i Aktywna Szkoła

Bezpieczna i Aktywna Szkoła

22/11 2023

W ramach akcji Bezpieczna i Aktywna Szkoła, prowadzonej na terenie powiatu bieruńsko-lędzińskiego przez firmę Beskid Media, we współpracy z Powiatową Komendą Policji w Bieruniu oraz siatkarkami MKS COPCO Imielin, w Szkole Podstawowej nr 1 w Bieruniu odbyły się zajęcia dla uczniów klasy 4a,4d i 5a  z aspirantem Grzegorzem Dudysem. Tematyką spotkania było cyberbezpieczeństwo.

Poradnik o cyberbezpieczeństwie

Uczniowie otrzymali fachową wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się w sieci oraz poradnik o cyberbezpieczeństwie, ufundowany przez firmę Beskid Media.

Hala - maskotka klubu - Mrówka BeskidMediówka

W tym samym czasie, w sali gimnastycznej, dla klas młodszych odbyły się zajęcia ruchowe prowadzone przez trenerów i zawodniczki Klubu MKS COPCO Imielin, którego sponsorem i partnerem jest firma Beskid Media.  Zajęcia miały na celu pokazanie, jak ważny jest ruch w ciągu całego roku, a także zachęcanie do jego podejmowania nawet wtedy, gdy dni stają się chłodniejsze. Siatkarki uświadomiły dzieciom, jakie korzyści płyną z prowadzenia aktywnego trybu życia. Pod koniec do zajęć dołączył pan Krystian Grzesica, Burmistrz Miasta Bierunia, który wraz z maskotką klubu – Mrówką BeskidMediówką, wręczył wszystkim dzieciom odblaski, wspominając jak ważne jest, być widocznym po zmroku na drodze, a dyrektor szkoły, pani Zuzanna Bizacka, otrzymała od firmy Beskid Media pamiątkową maskotkę.

 

do góry